Şah & Asel Çok Amaçlı Salon

Demirşahlar Group firmasına yapılan 2019 fiyatları ile yaklaşık 4.500.000.-TL'lik turizm yatırımı ile bölge modern bir çok amaçlı salona kazanmıştır. TKDK'dan %55 hibe desteği alan proje tamamlanmış durumdadır.

Komple iklimlendirme sistemi, modern mutfak ekipmanlarına sahip tesis geniş rekreasyon alanı ile 7/24 müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Malatya Yazıhan Belediyesi Tarıma Dayalı Organize Sanayi Bölgesi Avan Proje ve Fizibilite Raporu

Malatya İli Yazıhan İlçesi için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına sunulan Tarıma Dayalı Besi Organize Sanayi Bölgesi avan projeleri ve ön fizibilite raporu yaklaşık 2 yıllık bir inceleme sonucunda ilgili kuruma yaklaşık 19.000.000.-TL'lik bir altyapı hibe desteği kazandırmıştır. 

TDİOSB'nin elektrik, su, yol ve saha reglajı içeren altyapı yatırımları tamamı bu hibe desteği ile tamamlanacak olup, yatırımcılar komple altyapısı bitmiş organize sanayi bölgesine taşınacaktır.

Sadece ekonomik boyu içermeyen aynı zamanda sosyal ve lobileşme özelliği içeren TDİOSB projesi yaklaşık 3.200 dönüm arazi üzerinde planlanmıştır.  

Malatya Han Butik Otel

Turgut Özal Tıp Merkezi ve İnönü Üniversitesinin hemen yanıbaşında yer alan MalatyaHan Butik Otel Projesi 2021 fiyatları ile yaklaşık 6.000.000.-TL'lik bir turimz projesidir. Bölgenin doğusunda yer alan en prestijli Mimar Sinan Residence projesinin son halkası olan butik otel TKDK'dan % 55 hibe desteği almış bulunmaktadır.

25 Oda-50 yatak kapasiteli, 800 m2'lik kapalı salonu ve 1.500m'lik açık kapalı restaurant alanı ile Malatya Han Butik Otel bölgede hibe desteğinin tamamını kullanan birkaç projeden biridir.  

Altınpark Çok Amaçlı Salon

2017 yılında %50 hibe desteği alan Altınpark Çok Amaçlı Salon projesi 1.000 kişilik tesis kapasitesi ile Ankara yolu üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yapıldığı yıl içinde yaklaşık 2.000.000.-TL'lik bir yatırım olarak öngörülen proje günümüzde bölgedeki en popüler tesislerden biri konumundadır.

İşgem Yeşilyurt Macera Adrenalin Parkı Fizibilte Raporu

Dağ kızağı, masal parkı, paintball sahası, tırmanma kuleleri, rekreasyon alanları ve restaurant içeren Adrenalin Park projesi sosyal misyon içeren bir kamu proejsidir. Malatya Yeşilyurt Belediyesi İşgem İşbirliği için Fırat Kalkınma ajansına sulunan proje yatırım desteği almaya hak kazanmıştır.  

Zengibar Butik Otel

Darende'de planlanan Zengibar Butik Otel bölgenin inanç turizmine katkı sağlamak amacı ile projelendirilmiştir. Bölgenin dokusuna uyumlu bir şekilde bir kervansaray tarzından avlulu planlanan Zengibar Butik Otel  2018 yılında TKDK tarafından %55 h,be desteğina hak kazanmıştır.  

Özbeyler Spor Tesisleri

Firmamızın ilk projelerinden olan 2014 yılından %50 hibe desteği hak kazanan Özbeyler Spor Tesisleri projesi 1.200.000.-TL bedeli bir proje olup, 4 ay içinde hizmete açılmıştır.   

S.S. Savaklı Çok Hava Deposu

S.S. Savaklı Tarımsal Kooperatife hazırlanan 5.000 tonluk soğuk hava projesine % 50 hibe desteği sağlanmıştır. Bölgedeki köylülerin elma hasatlarına katma değer sağlamak amacı ile yapılan bu proje yaklaşık 3.500.000.-TL'lik bir proje olarak TKDK'ya sunulmuştur. 6  ayrı soğuk odadan ve 1.000m2 kapalı alanlı sundurmadan oluşan proje bölge halkına büyük değer sağlaması amacı ile hayata geçirilmiştir.  

Malatya Viol (Yumurta Kabı) Makine Alımı

Makine ekipman alım desteği kapsamından Fırat Kalkınma Ajansına Malatya Viol firması için sunulan projemiz viol üretim hattı makinesi için %50 hibe desteği kazanmıştır. Bölgedeki tek viol üretim tesisinin ikinci makine hattı bu sayede hibe desteği alarak tüzel kişiliğin sürdürülebilirliğine katkı sağlamaıştır.  

Darende Soğuk Hava Deposu

You will find the latest information about us on this page. Our company is constantly evolving and growing. We provide wide range of services. Our mission is to provide best solution that helps everyone. If you want to contact us, please fill the contact form on our website. We wish you a good day! You will find the latest information about us on this page. 

Zeki Bozkurt 150 Başlık Besi Projesi

Besicilik projelerimizden %60 hibe desteği kazandırılan 150 Başlık Besi Tesisi Projemiz tam otomasyonlu, atık kontrolü içeren bir TKDK projesi olarak hibelendirilmiştir. Hayvan refahı ve ürün verimliliği ve hijyen standartlarını ön planda tutan Avrupa normlarında bir besi projesidir.  

Diğer Projelerimiz

Firmamız 2011 yılından beri bünyesindeki danışmanlık departmanı ile birçok farklı projeye hibe desteği kazandımıştır.

* GES Projeleri (ongrid ve offi grid olarak)

* Meyve - Sebze Kurutma Tesisleri

* Pirina Tesisi

* Katma Değerli Ürünlere İlişkin Üretim Tesisleri ( Gülsuyu-turşu salamura...)

* Zanaatkarlık Ürünlerin Üretim Tesisleri (Ahşap ve metal işleme tesisleri...)