ÖZÇIRPICI A.Ş. 2011 yılından bu yana yetkin ve deneyimli departmanımızla danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sadece özel sektör hukuk kurumlarına değil, kamu kurumlarına da danışmanlık desteği veren şirketimiz, bugüne kadar yaklaşık 800.000.-Tl'lik hibe desteğini başarıyla uygulamıştır.

40

Hibe Desteğine Hak Kazanmış Proje

5

Değerlendirme Aşamasındaki Proje

255

Üye

75

Mutlu müşteri

TKDK IPARD HİBE PROGRAMLARI

Ülkemizde uzun yıllardır devam eden Ipard programları için firmamız danışmanlık dosyalarınızı hazırlamaktadır. 41 ilde TKDK il koordinatörlerine sunulan programlarla birçok yatırımcı projelerini %50-%70 aralığında hibe desteği ile bağışlamıştır. TKDK, hayvancılık, et ve süt üreten işletmeler, örtü altı yetiştiriciliği, soğuk hava deposu, meyve ve sebze işleme tesisleri, işçilik, katma değerli ürünler, yenilenebilir enerji ve kırsal turizm gibi birçok alanda hibe desteği sağlamaktadır.

TKDK DESTEKLENEN İLLER

IPard programı kapsamında desteklenen 41 ilin haritası bilgilerinize sunulmuştur. Başvuracağınız desteğe göre o ilin kırsal alan listesi de kontrol edilmelidir. Tarım Bakanlığı'nın KKYDP programı kapsamında belirtilen 41 il dışında tüm illerde hibe destek programları bulunmaktadır.

GES Projeleri

Firmamız yenilenebilir enerji olarak GES, HES, rüzgar ve bio gibi enerji sektörlerinde gerek TKDK'ya gerekse diğer destek programlarına anahtar teslimi danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman kadromuz ile arsanızın veya çatınızın fizibilitesi ve verimliliği planlanır ve size en uygun çözümler sunulur.

Kırsal Turizm

Şirketimiz, TKDK'nın kırsal alan listesinde yer almak kaydıyla her türlü turizm yatırımları için hibe dosyalarınızı hazırlamaktadır. 25 odalı butik otellerden aqua park ve rekreasyon alanlarına kadar birçok alanda turizm yatırımları hibe desteği alıyor. Şirketimize e-posta göndererek veya online görüşme talebinde bulunarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hayvancılık

Ipard programında canlı hayvan ve hayvansal ürünlerin üretimi, işlenmesi ve paketlenmesi için hibe desteği alabilirsiniz. Şirketimize e-posta göndererek veya online görüşme talebinde bulunarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Meyve Sebze İşleme Paketleme

Ipard ürünlerinden meyve suyu işlenmeleri, kurutulması, paketlenmesi, seracılık gibide depolama yapılabilecek. Konu ile ilgili bize mail göndererek online olarak bilgi sahibi olabiliriz.

Cazibe Merkezi Programları

Firmamız T.C. Sanayi ve Tekonoloji Bakanlığının Cazibe Merkezi Programlarına da makro projeler hazırlanmaktadır.

Enerji desteği, KDV muafiyeti, yatırım yeri tahsisi, istihdam destekleri gibi birçok teşvik öğesi içeren Cazibe Merkezleri projeleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kalkınma Ajansı Programları

Türkiye genelinde bulunan 26 Kalkınma Ajansına bölgesel ihtiyaçları karşılamaya yönelik yapmak istediğiniz yatırımların projelerini ve danışmanlık hizmetlerini sağlamaktayız. 

Ayrıca firmamız kamu kuruluşlarının da Kalkınma ajanslarına sunmuş olduğu fizibilite raporlarını da hazırlamaktadır.

KOSGEB Destekleri

Firmanızın elde edebileceği Kosgeb destekleri hakkında da firmamızdan bilgi alabilirsiniz.